Przemysł

Mocna strona bisnesu

Fotografia przemysłowa to zdjęcia, dzięki którym można budować trwałe i owocne relacje biznesowe. Pokazując profesjonalne zaplecze technologiczne, Wasza firma zyskuje na wiarygodności w oczach kontrahentów. To doskonałe narzędzie do ilustrowania materiałów marketingowych i raportów z działalności przedsiębiorstwa. Dzięki prezentowaniu na zewnątrz nowoczesnego parku maszynowego stają się wizytówką dla Waszego biznesu i pomagają przyciągnąć nowych inwestorów.

 

Fotografia przemysłowa to dziedzina tak szeroka, jak sam przemysł. Zawiera w sobie zdjęcia architektury industrialnej: fabryk, zakładów produkcyjnych, hal, magazynów, centr logistycznych. Pozwala pokazać procesy technologiczne, park maszynowy, urządzenia, taśmy produkcyjne, automaty oraz flotę służącą do transportu. To również ujęcia ludzi na wszystkich szczeblach organizacyjnych Waszej Firmy, od pracowników technologicznych po kadrę zarządzającą.

 

Realizuję profesjonalne sesje fotograficzne w całej Polsce. Ich planowanie jest podporządkowane specyfice pracy konkretnego miejsca, tak aby było zgodne z zasadami BHP i nie powodowało przestojów w produkcji. Jestem świadomy istnienia tajemnicy procesów technologicznych, dlatego dbam o dyskrecję i odpowiednie fotografowanie zastrzeżonych instalacji. Dysponuję zapleczem pozwalającym wykreować oświetlenie najlepsze do wymaganej sytuacji. Korzystając z drona, mogę pokazać trudno dostępne miejsca i nadać im zupełnie nową, atrakcyjną wizualnie perspektywę.